Okulista Online

Okulista online to usługa telekonsultacji okulistycznej przeprowadzanej przez specjalistę – lekarza okulistę. Obejmuje pomoc okulistyczną i poradę, ekspercką ocenę stanu zdrowia oczu, wskazania i zalecenia okulistyczne, profilaktykę, e-receptę. Zadzwoń i umów się na dzisiejszą telekonsultację lub zapisz się samodzielnie na stronie.

 • O mnie

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizacja: specjalista chorób oczu. Starszy asystent w Klinice Okulistycznej Szpitala CMKP im. Orłowskiego w Warszawie.

 • Leczone choroby

  Diagnostyka i leczenie chorób siatkówki:
  - retinopatia cukrzycowa
  - zwyrodnienie plamki związane z wiekiem (AMD)
  - zakrzep żyły centralnej siatkówki
  - odklejenie, przedarcie siatkówki
  - laseroterapia siatkówki
  Diagnostyka i leczenie chorób plamki zółtej
  - kwalifikacje do iniekcji anty-vegf i leczenia laserowego
  - iniekcje preparatami Anty-vegf
  - laseroterapia
  Diagnostyka i leczenie jaskry
  - laserotarpia i farmakoterapia

Rezerwację konsultacji możesz dokonać samodzielnie na tej stronie naciskając klawisz “Zarezerwuj e-wizytę”. Możesz również zamówić e-wizytę dzwoniąc na infolinię dla naszych pacjentów.

Okulista online - porada, diagnoza, leczenie, ocena wyników badań i zdjęć zmian, e-recepta.

Okulista online. Nawet zdalna porada Okulistyczna może uratować Twój wzrok! Ból oka, nagłe zaniewidzenie, pojawienie się szarej lub ciemnej plamy w polu widzenia lub nagłe pojawienie się podwójnego widzenia - to objawy, które niezwłocznie powinieneś skonsultować z lekarzem okulistą. Jeśli specjalista chorób oczu podczas zdalnej porady okulistycznej zadecyduje o konieczności wykonania specjalistycznych badań diagnostycznych - otrzymasz elektroniczne skierowanie na wykonanie ww procedur, które ułatwią postawienie precyzyjnej diagnozy i wdrożenie odpowiedniego leczenia.

Zdalna Porada Okulistyczna (okulista online) jest niezwykle ważna w przypadku chorób przewlekłych tj. jaskra, zwyrodnienie plamki żółtej związanej z wiekiem (AMD) czy retinopatia cukrzycowa. Stałe monitorowanie przebiegu choroby jest niezwykle istotne. Dlatego jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub obserwujesz u siebie nowe objawy – niezwłocznie skontaktuj się lekarzem okulistą.

Okulista online - zdalna konsultacja okulistyczna to szybka pomoc okulistyczna także w wielu lżejszych schorzeniach:

Okulista online, czyli zdalna konsultacja okulistyczna, która odbędziesz w formie konsultacji okulistycznej przez telefon, bezpieczne połączenie wideo w komunikatorze lub pisemnie poprzez specjalny formularz internetowy – potrafi przynieść skuteczną i szybką pomoc w większości delikatnych schorzeń okulistycznych  tj.zaczerwienione oczy, zbyt obfite łzwienie oczu, alergia oczna,

Jeśli uskarżasz się na zaczerwienione, swędzące, piekące lub łzawiące oczy – specjalista po zebraniu od Ciebie szczegółowego wywiadu okulistycznego przekaże Ci zalecenia jak masz postępować dalej i może, stosowanie do swojej decyzji, przepisać Ci e-receptę, którą w formie 4 cyfrowego kodu otrzymasz na swój adres email lub bezpośrednio do smartfonu.

Spuchnięta powieka, gradówka, uraz? Opisz okoliczności powstałej zmiany i dołącz do formularza wyraźne zdjęcie powstałej zmiany (zdjęcie możesz wykonać telefonem komórkowym) – pomoże to  specjaliście w ocenie stanu i podjęciu decyzji odnośnie dalszego postępowania okulistycznego.

W przypadku, gdy chorujesz na schorzenia siatkówki, plamki żółtej czy jaskry za pośrednictwem naszego formularza zdalnej konsultacji możesz przesłać do wybranego lekarza skany możliwie najświeższych wyników badań (np. tomografii OCT, angio OCT, pola widzenia lub HRT) którymi dysponujesz, aby specjalista mógł ocenić stan rozwoju choroby i udzielić Ci  telemedycznej porady odnośnie dalszego postępowania. Możesz otrzymać od specjalisty zarówno zalecenia, e-receptę, skierowanie na wykonanie dodatkowych badań specjalistycznych lub na ewentualny zabieg. 

konsultacja okulistyczna, okulista e-wizyta, okulista online
jaskra

Wszystkie typy jaskry, jaskra dorosłych i jaskra młodzieńcza

okulista online
schorzenia siatkówki

Odwarstwienia, przedarcia siatkówki, retinopatia cukrzycowa i inne schorzenia siatkówki

konsultacja okulistyczna, okulista e-wizyta, okulista online
schorzenia plamki żółtej

Zwyrodnienie plamki związane z wiekiem (AMD) i inne schorzenia oraz dystrofie

okulista online
zaćma

Objawy zaćmy, rodzaje zaćmy, operacyjne leczenie zaćmy

okulista online
piekące, podrażnione oczy

Różnicowanie przyczyn zaistniałego problemu, syndrom oka biurowego, syndrom czerwonego oka, zapalenia spojówek różnej etiologii  

konsultacja okulistyczna, okulista e-wizyta, okulista online
Ból Oka

Ból oka zawsze powinien być skonsultowany przez okulistę. Może być sygnałem schorzenia, które wymaga pilnej interwencji okulistycznej

konsultacja okulistyczna, okulista e-wizyta, okulista online
Nagłe
Zaburzenia widzenia

Objaw, który wymaga zawsze konsultacji z okulistą. Przyczyny nagłego wystąpienia tego objawu mogą być różne i wymagają konsultacji

okulista online
gradówka i inne zmiany na powiekach

Zmiany na powiekach (gradówka, brodawka, inne),  opadanie powieki, wywinięcie brzegów powiek powieki, blefaroplastyka

konsultacja okulistyczna, okulista e-wizyta, okulista online
zespół suchego oka

Zaburzenia wydzielania łez, dyskomfort pieczenia/swędzenia oczu, obfite łzawienie

okulista online
schorzenia rogówki

Schorzenia rogówki, stany zapalne i urazy, dystrofie rogówki, stożek rogówki

konsultacja okulistyczna, okulista e-wizyta, okulista online
korekcja wzroku

Jaką korekcję wzroku zastosować: okulary, soczewki, laserowa korekcja wzroku. Profilaktyka wad wzroku, kontrola rozwoju krótkowzroczności

Poradę okulistyczną (okulista online) możesz zamówić na dwa sposoby. Wybierz najdogodniejszy dla siebie:

1. Na stronie internetowej korzystając  z komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu i smartfonu.

 • wybierz specjalizację
 • wybierz lekarza
 • wybierz usługę
 • wybierz termin i godzinę konsultacji
 • wpisz swoje dane – jeżeli wysyłasz skany badań do oceny, załącz je w tym miejscu
 • wybierz formę płatności i zapłać
 • otrzymasz potwierdzenie rezerwacji konsultacji
 • oczekuj kontaktu od wybranego lekarza w ustalonym dniu i godzinie

2. Telefonicznie

Nasza recepcja przyjmie Twoje zgłoszenie i zaproponuje dogodny dla Ciebie termin e-konsultacji. Na adres e-mail otrzymasz link rejestracyjny. Dokonaj płatności za wybraną wizytę i oczekuj kontaktu od lekarza w ustalonym dniu i godzinie.

 • Wystarczy wybrać, zamówić i opłacić usługę konsultacji mailowej lub telefonicznej z opcją oceny nadesłanych wyników badań diagnostycznych lub skanów zdjęć zmiany chorobowej, która będzie przedmiotem zapytania.
 • Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego dołącz skan dokumentacji w formie jednego pliku. W przypadku kilku dokumentów – przed wysłaniem połącz dokumenty w jeden plik. Wszystkie Twoje dokumenty medyczne podlegają automatycznemu zaszyfrowaniu w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa znajdujących się tam danych. 

W przypadku pozostałych pacjentów – o wyborze lub kontynuacji dotychczasowego leczenia będzie decydował indywidualnie specjalista w trakcie zdalnej konsultacji. Być może specjalista poprosi Cię o przesłanie wyników wykonanych przez Ciebie wcześniej badań.

Cena zdalnej konsultacji uzależniona jest od zakresu konsultacji. Ceny i zakresy udzielanych konsultacji znajdziesz przy profilu każdego z naszych specjalistów.

Możesz wysłać swoje zapytanie poprzez specjalny formularz, który zobaczysz dokonując rezerwacji wybranej konsultacji. Do wspomnianego formularza możesz dołączyć także plik z dokumentacją medyczną lub zdjęcie obrazujące zmianę chorobową, jeśli wybierzesz opcję konsultacji z oceną wyników nadesłanych badań. Wszystkie  wiadomości przesłane za pomocą specjalnego chronionego formularza podlegają pełnemu zaszyfrowaniu dla pełnego bezpieczeństwa zawartych w nich danych medycznych i osobowych.

Podczas dokonywania rezerwacji e-wizyty skorzystaj z kalendarza dostępnych terminów u danego specjalisty i wybierz z nich wygodną dla Ciebie datę i godzinę. Po opłaceniu rezerwacji wybrany przez Ciebie specjalista skontaktuje się z Tobą pod wskazanym przez Ciebie numerem telefonu. Jeśli zamówisz konsultację drogą emailową – otrzymasz odpowiedź. 

Oczywiście. Wszystkie usługi specjalistycznej e-konsultacji okulistycznej można zamówić bezpośrednio na infolinii 

Okulista przez telefon, wideo lub online
eksperckie centrum konsultacji okulistycznych - konsultacje telefoniczne, online i stacjonarne
Rezerwacji możesz dokonać dzwoniąc na naszą infolinię lub samodzielnie wybierając poniższe opcje:

Jak zamówić konsultację okulistyczną? Okulista online w 3 krokach.

Zadzwoń  i zamów usługę zdalnej konsultacji lub wyślij zgłoszenie online. Wybierz specjalistę i drogę zdalnej konsultacji (rozmowa telefoniczna, zapytanie mailowe, czat lub wideokonsultacja). Oprócz konsultacji możesz także przesłać do oceny wyniki swoich badań lub zamówić e-receptę na kontynuację leczenia.

Z kalendarza specjalisty wybierz dostępną datę oraz godzinę konsultacji, a następnie opłać zamówienie. W wybranym terminie nasz specjalista skontaktuje się z Tobą osobiście i przeprowadzi konsultację.

 • 1.Wybierz termin

  Z kalendarza lekarza wybierz preferowany przez Ciebie termin teleporady.

 • 2. Wypełnij formularz

  Po wyborze terminu planowanej konsultacji zostaniesz przeniesiony do formularza rezerwacji telekonsultacji. Wypełnij go dokładnie i naciśnij przycisk "Kupuję i płacę". W tym momencie przejdziesz do terminala bankowości internetowej.

 • 3. Opłać

  Opłac usługę za pomocą natychmiastowego przelewu bankowego, PayU lub przy pomocy karty kredytowej. Po opłaceniu usługi otrzymasz potwierdzenie dokonania rezerwacji telekonsultacji w wybranych przez Ciebie terminie.

 • 4. Rozmawiaj z lekarzem

  W wybranym przez Ciebie terminie lekarz skontaktuje się z Tobą telefonicznie pod numerem telefonu wskazanym przez Ciebie w formularzu zgłoszenia.

lekarz-okulista-online, konsultacje okulistyczne

Okulistyka dorosłych. Doktorzy nauk medycznych i specjaliści. Porozmawiaj z lekarzem okulistą przez telefon lub wyślij do niego zapytanie. Najlepsi specjaliści chorób oczu czekają na Ciebie w jednym miejscu. Okulista online – teraz nie wychodząc z domu możesz otrzymać  pomoc okulistyczną, e-receptę, skonsultować ocenę wyników badań, dowiedzieć się jak kontynuować leczenie, otrzymać e-receptę lub skierowanie na badania diagnostyczne lub zabiegi. Szybko i bezpiecznie. 

inne specjalizacje

Skorzystaj ze zdalnej konsultacji naszych ekspertów