Poznaj inteligentne urządzenia, dzięki którym możesz kontrolować stan swojego zdrowia - bez wychodzenia z domu. A jeśli coś Cię zaniepokoi - po prostu wyślij wyniki z urządzenia wprost do lekarza.

Planowanie i monitoring dietetyczny

Jak jeść, by zachować zdrowie? Indywidualne dietoterapie wspomagające leczenie chorób. Diety pozwalające zwalczyć otyłość i zapobiec jej groźnym skutkom. Zaplanuj swój program żywieniowy z dietetykiem klinicznym.

Ciąża - planowanie i monitoring

Domowe testy dla rodziców planujących potomstwo.

Zamów e-wizytę i skonsultuj wyniki z lekarzem

Niepokoją Cię wyniki badań otrzymane z urządzenia monitorującego? Nie zwlekaj - wyślij je lekarzowi i skonsultuj z nim dalsze postępowanie. Regularna domowa diagnostyka i monitoring wyników - może pomóc w wykryciu lub zapobieżeniu wielu schorzeniom. 

Zamów e-wizytę

Zamów przegląd lekowy

Chcesz upewnić się jak właściwie dawkować dany lek? Czy możesz go spożywać razem z innymi lekami lub suplementami diety, które stosujesz?  Źle reagujesz na lek, który został Ci przepisany i nie wiesz czy można go zastąpić innym? Nie szukaj odpowiedzi w internecie - dla własnego bezpieczeństwa zadaj pytanie ekspertowi. Farmaceuta, dysponując wiedzą o współczesnej farmakoterapii, najpełniej udzieli Ci wiarygodnych i bezpiecznych odpowiedzi. 

Zamów swój przegląd lekowy