Lekarz rodzinny online. Kompleksowa telekonsultacja dla każdego pacjenta.

 • O mnie

  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
  Przyjmuję pacjentów z wszystkich grup wiekowych.

 • Leczone choroby

  Choroby układu oddechowego: sezonowe infekcje dróg oddechowych, astma, POChP
  Choroby układu krążenia: nadciśnienie tętnicze, choroba niedokrwienna serca, niewydolność serca
  Choroby układu dokrewnego: cukrzyca, hiperlipidemie, choroby tarczycy
  Najczęściej występujące choroby skóry
  Choroby alergiczne: alergiczny nieżyt nosa, pokrzywka alergiczna
  Choroby dróg moczowych: infekcje, kamica moczowa
  Choroby układu pokarmowego: choroba refluksowa przełyku, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, kamica żółciowa, zespół jelita drażliwego, zaburzenia wypróżniania, infekcje jelitowe, choroby pasożytnicze przewodu pokarmowego
  Niedokrwistość
  Choroby stawów: bóle kręgosłupa różnego pochodzenia, dna moczanowa

Rezerwację konsultacji możesz dokonać samodzielnie na tej stronie naciskając klawisz “Zarezerwuj e-wizytę”. Możesz również zamówić e-wizytę dzwoniąc na infolinię dla naszych pacjentów.

Lekarz rodzinny zapewnia całościową opiekę medyczną każdej potrzebującej osobie,  niezależnie od wieku, płci i rodzaju choroby. Lekarz rodzinny online zajmuje się równocześnie zarówno ostrymi, jak i przewlekłymi problemami zdrowotnymi pacjenta.  Ponadto lekarz rodzinny kładzie szczególny nacisk w kontakcie z pacjentem na profilaktykę zdrowego trybu życia. Źle się czujesz? Masz objawy, które Cię niepokoją? Nie wiesz o czym mogą świadczyć wyniki otrzymanych badań? Potrzebujesz eReceptę lub zwolnienie (L4)? Skorzystaj z usługi lekarz rodzinny online i porozmawiaj z naszym lekarzem.

tele porada lekarska

Wybierz lekarza, rodzaj usługi i termin

Wybierz specjalistę z listy poniżej – klikając klawisz “Zamów”. Po otwarciu się okienka z profilem lekarza – wybierz typ zamawianej usługi (eWizyta, eRecepta, ekonsultacja lub ekonsultacja z oceną wyników badań). Z kalendarza specjalisty – wybierz dogodny dla Ciebie termin konsultacji

tele porada lekarska

Dodaj zdjęcia/wyniki i opłać konsultację

Wypełnij formularz rejestracyjny. Jeśli wybrałeś konsultację z oceną wyników badań – dołącz je do formularza. Zapłać online klikając w link do płatności bankowych, który otrzymasz na podany przez Ciebie adres email.

tele porada lekarska

Rozmawiaj z lekarzem w wybranym terminie

Z wybranym lekarzem możesz porozmawiać poprzez połączenie wideo, czat lub telefonicznie. Lekarz w trakcie zdalnej konsultacji  może wystawić eReceptę i eZwolnienie lub eSkierowanie – jeśli takie będą wskazania lekarza, który przeprowadza z Tobą konsultację.

Wyniki badań laboratoryjnych lub skany zdjęć można dołączyć podczas wypełniania formularza zamówienia e-konsultacji. 

Jeśli konsultacja dotyczy zmiany skórnej, wysypki, rany itp. niezbędne jest dołączenie zdjęcia zmiany, o którą chcesz zapytać specjalistę. Zdjęcie można wykonać smartfonem i dołączyć podczas wypełniania formularza zamówienia e-konsultacji. 

E-skierowanie na diagnostyczne badania laboratoryjne (krew, mocz, kał) możesz zamówić jako osobną usługę (cena: 35 pln) u każdego naszego lekarza dyżurującego online, czyli bezpośrednio na naszej stronie telefondolekarza.pl 

Natomiast jeśli podczas zamówionej e-konsultacji podstawowej zajdzie konieczność wystawienia e-recepty lub e-skierowana - druki te wystawiane są bezpłatnie.

Zamówione u nas e-Skierowanie na badania trafi bezpośrednio do wybranej placówki laboratoryjnej w Twojej miejscowości, a po wykonaniu przez Ciebie badań - wyniki trafią drogą elektroniczną bezpośrednio do Ciebie. 

Zaopatrz się w proste w użyciu aparaty i domowe testy do samokontroli zdrowia. Otrzymane wyniki możesz teraz wysłać zdalnie wprost do swojego lekarza. 

Szybkie testy diagnostyczne - do samodzielnego wykonania w domu

Domowe testy diagnostyczne charakteryzują się bardzo prostą obsługą oraz szybkim wynikiem łatwy w interpretacji. Testy domowe mogą dostarczyć bardzo cenną informację o stanie naszego zdrowia i  wykryć chorobę, infekcję lub zaburzenia pokarmowe już we wczesnym stadium. 

Na naszej platformie telemedycznej w dziale "Sklep" możesz zamówić takie szybkie testy z dostawą do domu. Jeśli wyniki Cię zaniepokoją możesz je wysłać bezpośrednio do naszego lekarza, by podczas telekonsultacji otrzymać odpowiednie zalecenia.

Szybkie Testy Diagnostyczne

Sprawdź poziom cholesterolu

Regularne oznaczanie poziomu cholesterolu we krwi odgrywa podstawową rolę w profilaktyce miażdżycy.
domowy test

Infekcja baketryjna czy wirusowa?

Szybki domowy test na niedoczynność tarczycy. Skonsultuj wynik i objawy z naszym specjalistą
DOMOWY TEST

Lekarz rodzinny radzi:

Refluks - co to jest?

Refluks (choroba refluksowa) przełyku to zespół dolegliwości wywołanych zarzucaniem (refluksem) treści żołądkowej do przełyku. Wraz z połkniętym wcześniej pokarmem, do przełyku wraca także wytwarzany w żołądku kwas solny i enzymy trawienne, powodując pieczenie, czyli tzw. zgagę.

Jak się objawia refluks?

Typowymi objawami refluksu są:
– zgaga,
– puste odbijania,
– uczucie cofania się treści żołądkowej do przełyku.
Pacjenci często określają te dolegliwości jako “pieczenie za mostkiem”, “nadkwasota”, “kwaśne odbijania”.

Jaką dietę stosować, gdy masz refluks?

Refluks żołądkowo-przełykowy leczy się farmakologicznie i chirurgicznie, ale bardzo duże znaczenie w przypadku tej choroby ma przejście na zdrowy styl życia oraz właściwą dietę.
Co może znaleźć się menu osoby chorej na refluks żołądkowo-przełykowy? Przy refluksie dietetycy zalecają jedzenie: chudego mięsa i ryb. Ważne są również warzywa, takie jak: marchew, buraki, kalafior, szpinak, kabaczki, szparagi. Polecane są też kasze oraz biały ryż. Nie trzeba rezygnować z nabiału – dietetycy polecają w diecie chude produkty mleczne. Należy uważać na przyprawy, więc najlepiej stosować świeże zioła, takie jak: bazylia, szałwia, oregano, koper włoski, estragon, rozmaryn. Z owoców zaś poleca się jabłka (ale bez skórki) i banany.

Co to jest nebulizator?

Domowe terapie

Skuteczne i wygodne urządzenia medyczne do domowej terapii.
nowość

Dzięki dotarciu leku bezpośrednio do zmienionych chorobowo rejonów dróg oddechowych, jego działanie jest szybsze i bardziej skuteczne. 

Zabieg nebulizacji stosuje się w różnych dolegliwościach dróg oddechowych, takich jak: astma, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), rozedma płuc, mukowiscydoza, przewlekłe zakażeniach dróg oddechowych. 

Lekarz rodzinny online wyjaśnia: Dlaczego witamina D jest tak ważna dla zdrowia?

Rola witaminy D w organizmie.

Witamina D odgrywa istotną rolę nie tylko w chorobach szkieletowych, ale także w zapobieganiu chorobom układu sercowo-naczyniowego, chorobom autoimmunologicznym, nowotworom, a także niektórym chorobom psychicznym. Niedobór witaminy D może odgrywać rolę w rozwoju wielu przewlekłych schorzeń, między innymi chorób układu krążenia, nowotworów, cukrzycy oraz chorób autoimmunologicznych.

Witamina D może być dostarczana do organizmu w dwojaki sposób — z produktami żywnościowymi lub przez syntezę skórną. Mianem witaminy D określa się witaminę D3 – cholekalcyferol, występujący w żywności pochodzenia zwierzęcego i witaminę D2 –ergokalcyferol obecny w tkankach roślin, drożdżach i grzybach oraz suplementach.

Zapotrzebowanie na witaminę D waha się podczas całego życia człowieka w zależności od jego wieku oraz stanu zdrowia. Jest ona niezbędna do zachowania prawidłowych procesów rozwoju całego organizmu, dlatego powinno się ją suplementować od urodzenia, aż do późnej starości.

Czy brakuje mi witaminy D? Sprawdź poziom witaminy D szybkim domowym testem.

Sprawdź poziom witaminy D

Zrób badanie poziomu witaminy D we krwi i z pomocą lekarza online lub farmaceuty dopasuj dawkę suplementu odpowiednio do uzyskanego wyniku badania.
ważne

Lekarz rodzinny online - najczęstsze pytania

Internista lub inaczej lekarz chorób wewnętrznych, jest najczęściej odwiedzanym lekarzem tzw. pierwszego kontaktu. Zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób dotykających układu krążenia, układu oddechowego, pokarmowego, kostno-stawowego, moczowego, odpornościowego oraz  chorób tarczycy, chorób metabolicznych i chorób alergicznych. To zazwyczaj właśnie lekarz internista rozpoznaje pierwsze objawy, stawia wstępną diagnozę, zleca pacjentowi wykonanie badań diagnostycznych oraz w razie konieczności kieruje pacjenta do lekarza specjalisty na dalszą, dogłębną diagnostykę i specjalistyczne leczenie.

tele porada lekarska

Wybierz lekarza, rodzaj usługi i termin

Wybierz specjalistę z listy poniżej – klikając klawisz “Zamów”. Po otwarciu się okienka z profilem lekarza – wybierz typ zamawianej usługi (eWizyta, eRecepta, ekonsultacja lub ekonsultacja z oceną wyników badań). Z kalendarza specjalisty – wybierz dogodny dla Ciebie termin konsultacji

tele porada lekarska

Dodaj zdjęcia/wyniki i opłać konsultację

Wypełnij formularz rejestracyjny. Jeśli wybrałeś konsultację z oceną wyników badań – dołącz je do formularza. Zapłać online klikając w link do płatności bankowych, który otrzymasz na podany przez Ciebie adres email.

tele porada lekarska

Rozmawiaj z lekarzem w wybranym terminie

Z wybranym lekarzem możesz porozmawiać poprzez połączenie wideo, czat lub telefonicznie. Lekarz w trakcie zdalnej konsultacji  może wystawić eReceptę i eZwolnienie lub eSkierowanie – jeśli takie będą wskazania lekarza, który przeprowadza z Tobą konsultację.

 • Wystarczy wybrać, zamówić i opłacić usługę konsultacji mailowej lub telefonicznej z opcją oceny nadesłanych wyników badań diagnostycznych lub skanów zdjęć zmiany chorobowej, która będzie przedmiotem zapytania.
 • Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego dołącz skan dokumentacji w formie jednego pliku. W przypadku kilku dokumentów – przed wysłaniem połącz dokumenty w jeden plik. Wszystkie Twoje dokumenty medyczne podlegają automatycznemu zaszyfrowaniu w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa znajdujących się tam danych. 

Cena zdalnej konsultacji uzależniona jest od zakresu konsultacji. Ceny i zakresy udzielanych konsultacji znajdziesz przy profilu każdego z naszych specjalistów. 

Możesz wysłać swoje zapytanie poprzez specjalny formularz, który zobaczysz dokonując rezerwacji wybranej konsultacji. Do wspomnianego formularza możesz dołączyć także plik z dokumentacją medyczną lub zdjęcie obrazujące zmianę chorobową, jeśli wybierzesz opcję konsultacji z oceną wyników nadesłanych badań. Wszystkie  wiadomości przesłane za pomocą specjalnego chronionego formularza podlegają pełnemu zaszyfrowaniu dla pełnego bezpieczeństwa zawartych w nich danych medycznych i osobowych.

Podczas dokonywania rezerwacji e-wizyty skorzystaj z kalendarza dostępnych terminów u danego specjalisty i wybierz z nich wygodną dla Ciebie datę i godzinę. Po opłaceniu rezerwacji wybrany przez Ciebie specjalista skontaktuje się z Tobą pod wskazanym przez Ciebie numerem telefonu. Jeśli zamówisz konsultację drogą emailową – otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie na podany podczas rejestracji adres email.

Oczywiście. Wszystkie usługi specjalistycznej e-konsultacji okulistycznej można zamówić bezpośrednio na naszej infolinii  tel. 22 230 24 05