Lekarz online. Poradź się eksperta.

konsultacja lekarska przez internet. lekarze specjaliści, farmaceuci, dyplomowani psycholodzy i dietetycy.

Diagnoza, rozpoczęcie lub kontynuacja leczenia.
E-recepta, e-skierowanie, e-zwolnienie (L4) - teraz wszystko bez wychodzenia z domu.

Dzięki usłudze lekarz online online otrzymujesz profesjonalną pomoc zawsze, kiedy jej potrzebujesz i ten sam wysoki poziom opieki, jak podczas tradycyjnej wizyty w stacjonarnym gabinecie. Rezerwację usługi LEKARZ ONLINE możesz zamówić samodzielnie poprzez tę stronę www lub dzwoniąc bezpośrednio na naszą infolinię tel.: 22 230 24 05

tele porada lekarska

Wybierz lekarza, rodzaj usługi i termin

Wybierz specjalistę z listy poniżej – klikając klawisz “Zamów”. Po otwarciu się okienka z profilem lekarza – wybierz typ zamawianej usługi (eWizyta, eRecepta, ekonsultacja lub ekonsultacja z oceną wyników badań). Z kalendarza specjalisty – wybierz dogodny dla Ciebie termin konsultacji

tele porada lekarska

Dodaj zdjęcia/wyniki i opłać konsultację

Wypełnij formularz rejestracyjny. Jeśli wybrałeś konsultację z oceną wyników badań – dołącz je do formularza. Zapłać online klikając w link do płatności bankowych, który otrzymasz na podany przez Ciebie adres email.

tele porada lekarska

Rozmawiaj z lekarzem w wybranym terminie

Z wybranym lekarzem możesz porozmawiać poprzez połączenie wideo, czat lub telefonicznie. Lekarz w trakcie zdalnej konsultacji  może wystawić eReceptę i eZwolnienie lub eSkierowanie – jeśli takie będą wskazania lekarza, który przeprowadza z Tobą konsultację.

  1. Oferta i cenniki usług świadczonych przez naszych ekspertów znajdują się przy każdym profilu specjalisty.
  2. Jeśli lekarz bądź farmaceuta w trakcie e-wizyty/e-konsultacji zadecyduje, że należy wystawić dla Ciebie eReceptę, eSkierowanie lub eZwolnienie - za czynności te nie jest pobierana dodatkowa opłata.
  3. Wizyta e-receptowa (w cenie 35 pln) przeznaczona jest dla Pacjentów, którzy odbyli już wcześniej konsultację stacjonarnie w gabinecie lub w formie eKonsultacji i potrzebują kolejnej recepty, aby kontynuować rozpoczęte leczenie. 

Wszystko w jednym bezpiecznym miejscu

  1. Wszystkie nadesłane przez Ciebie wyniki, zdjęcia są przechowywane w indywidualnej cyfrowej kartotece  Pacjenta. Nasz system medyczny odpowiada najwyższym międzynarodowym normom zachowania bezpieczeństwa i ochrony danych osobistych i medycznych. Wejście do Twojej kartoteki jest chronione specjalnym cyfrowym zakodowanym hasłem, które znane jest tylko Tobie.
  2. Dzięki takiemu rozwiązaniu - możesz w jednym miejscu bezpiecznie przechowywać wszystkie swoje wyniki i całą dokumentację zdrowotną, bez obawy jej zagubienia lub zniszczenia.
  3. Masz dostęp do całej dokumentacji zdrowotnej zgromadzonej w swojej indywidualnej cyfrowej kartotece  Pacjenta - w  z dowolnego miejsca, o dowolnej godzinie, 24/7
  4. Do cyfrowej dokumentacji Pacjenta ma wgląd tylko lekarz, Pacjent lub upoważniony przez niego Opiekun.
  5. Jesteś pod opieką kilku lekarzy? Teraz każdy upoważniony przez Ciebie lekarz może śledzić na bieżąco Twoje wyniki diagnostyczne oraz wyniki i zalecenia z konsultacji, jakie odbyłeś u innych specjalistów.

Usługa lekarz online to ta sama jakość co wizyta w gabinecie lekarskim + wygoda i komfort dla pacjenta

Dzięki usłudze lekarz rodzinny online, pediatra online, internista online, endokrynolog online, okulista online, psycholog online, psychoterapia online, kardiolog online, ginekolog online, okulista online, reumatolog online, diabetolog online, dietetyk online możesz nie tylko otrzymać poradę specjalisty, ale także przesłać do oceny wyniki badań diagnostycznych, zdjęcia powstałej zmiany, uzyskać skierowanie na wykonanie określonych badań oraz zamówić e-recepty w przypadku kontynuacji leczenia.
A wszystko to otrzymasz bez wychodzenia z domu, z pracy a także będąc poza granicami kraju.
Dzięki naszej usłudze lekarz online i e-konsultacji oszczędzasz swój czas, który musiałbyś przeznaczyć na dojazd do stacjonarnej placówki oraz oszczędzasz swoje pieniądze, ponieważ specjalistyczne e-wizyty są zdecydowanie tańsze od tradycyjnych wizyt w poradniach specjalistycznych.

lekarz online - poznaj zalety telemedycyny. E-konsultacja daje możliwość kontaktu z lekarzem specjalistą, ale bez wychodzenia z domu.

Platforma telemedyczna telefondolekarza.pl  to usługa, dzięki której szybko i łatwo uzyskasz poradę u specjalisty. Endokrynolog online – doświadczony specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania, wątpliwości i obawy. Dzięki swojemu doświadczeniu zinterpretuje Twoje objawy, oceni wyniki badań, zaleci kierunek dalszego leczenia, wypisze e-receptę. Dietetyk online – to usługa oferowana przez dietetyka klinicznego. Dietetyk online pomoże Ci osiągnąć zdrowie poprzez właściwie dobraną dietę. Psycholog online i Psychoterapeuta online – wesprze Cię w sytuacji stresowej, kryzysu, depresji i innych sytuacjach niekomfortowych emocjonalnie lub budzących Twój niepokój. Psychoterapia online poprowadzona może być także przez video, tak byś mógł z niej skorzystać będąc we własnym domu. Psychoterapia online, podobnie jak wszystkie inne konsultacje online, odbywa się na bezpiecznych, szyfrowanych łączach wg światowych standardów bezpieczeństwa przesyłu danych. 

Cieszymy się z Państwa opinii.

lek1_150

Dr Maciej Lerkin

Specjalista chorób wewnętrznych, internista

Andrzej Kalitka
Czytaj więcej
Szczerze polecam! Skrupulatny wywiad zdrowotny, sympatycznie, rzeczowo i sprawnie.
Anna Derkas
Czytaj więcej
Jestem bardzo zadowolona. Pan doktor odpowiedział bardzo dokładnie na moje wszystkie wątpliwości, sprawdził moje wyniki i lekko zmodyfikował dotychczasowe leczenie. Czuję się teraz świetnie. Polecam!

Dr n. med. Elżbieta Damajtis-Steczko

endokrynolog, diabetolog

Wojciech Drzostanow
Czytaj więcej
Z powodu epidemii miałem obawy przed pójściem do swojej przychodni. Zdecydowałem się więc po raz pierwszy w życiu na teleporadę przez internet. Bardzo profesjonalna rozmowa. Pani doktor pełna empatii i cennych wskazówek. Polecam
Mes_ro
Czytaj więcej
No i namówiła mnie żona, żebym sobie kupił tutaj pulsyksometr i aparat do ciśnienia, więc przed e-wizytą wysłałem pani doktor wszystkie wyniki z ostatniego miesiąca. Trochę niepokoił mnie wzrost ciśnienia. Pani doktor przeanalizowała wyniki, trochę zmodyfikowała dotychczasowe leki, wystawiła e-receptę i zaprosiła na konsultację za miesiąc. Z pewnością skorzystam!

mgr Zofia Murtel

farmaceuta

Maria Lurdyna
Czytaj więcej
Przegląd lekowy mnie kompletnie zaskoczył pozytywnie. Pani magister zwróciła mi uwagę na pewne ważne aspekty, o których nikt mi nigdy nie powiedział wcześniej. Zarekomendowała mi także kilka zamienników, które dobrze toleruję. Taki przegląd lekowy powinna zrobić każda osoba, która na stałe bierze wiele leków na raz.
Krystyna Maciejewska
Czytaj więcej
Co za wspaniała idea, żeby farmaceuci udzielali także teleporad! Stojąc przy okienku aptecznym nie zawsze jest czas na wytłumaczenie szczegółów i odpowiedź na wszystkie pytania pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z tej porady i już poleciłam ją swoim znajomym 😉
Poprzedni
Następny

Znani specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania dzięki usłudze lekarz online.

endokrynolog online, ginekolog online, dermatolog online, pediatra online, dietetyk online, kariolog online, internista online, lekarz rodzinny online,
okulista online, diabetolog online, psycholog online, psychoterapeuta online.

Na platformie telemedycznej telefondolekarza.pl ze swoim problemem zdrowotnym lub pytaniem z nim związanym, możesz zgłosić się po poradę do specjalisty, doktora nauk medycznych, lekarza medycyny, farmaceuty, dyplomowanego psychologa i dietetyka klinicznego. Porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów: cenionym psychologiem, psychoterapeutą, specjalistą endokrynologiem, diabetologiem albo dietetykiem klinicznym - przez telefon, video lub czat albo wyślij do niego zapytanie mailowe.

wideokonsultacja psychoterapia online
WIDEOKONSULTACJE
TELEKONSULTACJE
KONSULTACJA PISEMNA
wideokonsultacja psychoterapia online
OCENA WYNIKÓW BADAŃ

Jeżeli masz niepokojące objawy, potrzebujesz szybkiej pomocy, szukasz niezależnej opinii doświadczonego specjalisty lub potrzebujesz e-recepty na przyjmowane leki to dzięki usłudze lekarz online uzyskasz natychmiastową poradę, niezbędne zalecenia i wskazania, e-receptę lub możesz umówić się na konsultację stacjonarną. Potrzebujesz wsparcia w stresie lub kryzysie emocjonalnym? Psychoterapia online z naszym ekspertem odbywać się może także poprzez video, byś mógł skorzystać z niej także pozostając w domu lub będąc w podróży. Zamów konsultację przez stronę internetową 

Zaopatrz się w proste w użyciu aparaty i testy do samokontroli zdrowia. Otrzymane wyniki możesz teraz wysłać zdalnie wprost do swojego lekarza.