Dr Piotr Chęć
Internista online. Internista teleporada i e-wizyta.

Internista (specjalista chorób wewnętrznych) zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem najczęstszych schorzeń narządów wewnętrznych i układów w organizmie człowieka. Specjalista chorób wewnętrznych korzysta z bogatego asortymentu narzędzi diagnostycznych, które obejmują: badania laboratoryjne, badania radiologiczne, osobiste badanie fizykalne. Podczas konsultacji internista online korzysta ze szczegółowego wywiadu medycznego zebranego od Pacjenta oraz z wyników badań nadesłanych przez pacjenta. Internista online w trakcie porady telemedycznej udziela w formie teleporady zaleceń, przepisuje leki, kieruje na badania diagnostyczne, konsultacje do lekarzy innych specjalności oraz na rehabilitację. Lekarz internista online oceni stan Twojego zdrowia, przeanalizuje nadesłane przez Ciebie wyniki badań, udzieli wskazań co do dalszego postępowania i leczenia. Potrzebna Ci e-recepta? Nie wiesz jak kontynuować leczenie? Jakie badania diagnostyczne wykonać? Na Państwa pytania odpowiada nasz specjalista chorób wewnętrznych.

 • O mnie

  Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych. Absolwent studiów podyplomowych w dziedzinie leczenia bólu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Kierował Oddziałem Chorób Wewnętrznych oraz piastował funkcję Dyrektora ds. Medycznych szpitala powiatowego. Pracuje także jako lekarz hospicjum domowego. Od początku wybuchu pandemii COVID-19 zajmuje się chorymi zakażonymi SARS –CoV-2.

 • Specjalizacje

  Specjalizuje się w: diagnostyce i leczeniu schorzeń organów układu wewnętrznego. Przyjmuje pacjentów z problemami kardiologicznymi, płucnymi, schorzeniami układu pokarmowego i ogólnointernistycznymi.
  Covid-19,
  Choroby płuc,
  Choroby układu krążenia,
  Choroby układu pokarmowego,
  Choroby wewnętrzne,
  Leczenie bólu.

 • Leczone choroby

  COVID-19 - faza ostra oraz powikłania. Nadzór domowy w trakcje infekcji, kwalifikacja do leczenia szpitalnego, nadzór po infekcji.
  Chroniczny ból przewlekły w chorobach nowotworowych, ból przebijający, ból neuropatyczny.
  Choroby układu oddechowego: - POChP, Astma, Niewydolność oddechowa.
  - Tlenoterapia domowa,
  Choroby układu krążenia:
  - nadciśnienia tętnicze,
  - zaburzenia rytmu serca,
  - przewlekła niewydolność serca.
  Choroby układu pokarmowego:
  - przewlekłe zapalenie trzustki,
  - marskość wątroby,
  - choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy,
  - choroba uchyłkowa jelita grubego,
  - zespół jelita drażliwego;
  - leczenie żywieniowe dojelitowe dietą przemysłową w domu chorego

Rezerwację konsultacji możesz dokonać samodzielnie na tej stronie naciskając klawisz “Zarezerwuj e-wizytę”. Możesz również zamówić e-wizytę dzwoniąc na infolinię dla naszych pacjentów.

tele porada lekarska

Wybierz lekarza, rodzaj usługi i termin

Wybierz specjalistę z listy poniżej – klikając klawisz “Zamów”. Po otwarciu się okienka z profilem lekarza – wybierz typ zamawianej usługi (eWizyta, eRecepta, ekonsultacja lub ekonsultacja z oceną wyników badań). Z kalendarza specjalisty – wybierz dogodny dla Ciebie termin konsultacji

tele porada lekarska

Dodaj zdjęcia/wyniki i opłać konsultację

Wypełnij formularz rejestracyjny. Jeśli wybrałeś konsultację z oceną wyników badań – dołącz je do formularza. Zapłać online klikając w link do płatności bankowych, który otrzymasz na podany przez Ciebie adres email.

tele porada lekarska

Rozmawiaj z lekarzem w wybranym terminie

Z wybranym lekarzem możesz porozmawiać poprzez połączenie wideo, czat lub telefonicznie. Lekarz w trakcie zdalnej konsultacji  może wystawić eReceptę i eZwolnienie lub eSkierowanie – jeśli takie będą wskazania lekarza, który przeprowadza z Tobą konsultację.

Wyniki badań laboratoryjnych lub skany zdjęć można dołączyć podczas wypełniania formularza zamówienia e-konsultacji. 

Jeśli konsultacja dotyczy zmiany skórnej, wysypki, rany itp. niezbędne jest dołączenie zdjęcia zmiany, o którą chcesz zapytać specjalistę. Zdjęcie można wykonać smartfonem i dołączyć podczas wypełniania formularza zamówienia e-konsultacji. 

Internista online o najczęstszych objawach koronawirusa SARS-CoV-2.

Każdy przypadek COVID-19 ma indywidualny przebieg. Koronawirus u dużej liczby chorych przebiega bezobjawowo. Objawy pojawiają się średnio po 5–6 dniach od zakażenia wirusem, mogą jednak wystąpić dopiero po 14 dniach. 

Najczęściej występujące objawy Covid-19:
– gorączka,
– suchy kaszel,
– zmęczenie,

Rzadziej występujące objawy covid-19:
– ból mięśni,
– ból gardła,
– biegunka,
– zapalenie spojówek,
– ból głowy,
– utrata smaku lub węchu,
– wysypka skórna lub przebarwienia palców u rąk i stóp.

Poważne objawy covid-19, które mogą pojawić się w ciężkim przebiegu zakażenia SARS-CoV-2:
– trudności w oddychaniu lub duszności,
– ból lub ucisk w klatce piersiowej,
– utrata mowy lub zdolności ruchowych.

Leczenie koronawirusacovid-19. skorzystaj z porad telemedycznych.

Osoby z łagodnymi objawami i nie cierpiące na inne schorzenia powinny zwalczać objawy choroby przebywając w izolacji domowej. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pogorszenia się samopoczucia - skorzystaj z telekonsultacji z naszym specjalistą. W przypadku wystąpienia poważnych objawów niezwłocznie skontaktuj się z lekarzem.

Czy to może być Covid-19?
Masz niepokojące objawy?


Nie lekceważ ich!

Masz objawy infekcji? Jak przebiega leczenie koronawirusa?

Umów konsultację telefoniczną u internisty online w naszym Centrum Telemedycyny telefondolekarza.pl.  Podczas e-konsultacji lekarz zbierze od Ciebie szczegółowy wywiad medyczny, a w razie konieczności wystawi dla Ciebie: e-skierowanie na badania lub konsultację stacjonarną w gabinecie, wystawi e-receptę lub  e-zwolnienie.

Internista online po przeprowadzonym wywiadzie może również skierować Cię do lekarza pierwszego kontaktu, który wystawić Ci skierowanie na bezpłatny test na COVID - 19. 

Zamów e-konsultację

Inteligentny Pulsoksymetr

Rejestrujesz wyniki i przesyłasz je bezpośrednio do lekarza. Urządzenie mierzy wysycenie krwi tlenem, czyli tak zwaną saturację.
covid-19

Infekcja baketryjna czy wirusowa?

Szybki domowy test na niedoczynność tarczycy. Skonsultuj wynik i objawy z naszym specjalistą
DOMOWY TEST

Internista online - najczęstsze pytania

Internista lub inaczej lekarz chorób wewnętrznych, jest najczęściej odwiedzanym lekarzem tzw. pierwszego kontaktu. Zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób dotykających układu krążenia, układu oddechowego, pokarmowego, kostno-stawowego, moczowego, odpornościowego oraz  chorób tarczycy, chorób metabolicznych i chorób alergicznych. To zazwyczaj właśnie lekarz internista rozpoznaje pierwsze objawy, stawia wstępną diagnozę, zleca pacjentowi wykonanie badań diagnostycznych oraz w razie konieczności kieruje pacjenta do lekarza specjalisty na dalszą, dogłębną diagnostykę i specjalistyczne leczenie.

tele porada lekarska

Wybierz lekarza, rodzaj usługi i termin

Wybierz specjalistę z listy poniżej – klikając klawisz “Zamów”. Po otwarciu się okienka z profilem lekarza – wybierz typ zamawianej usługi (eWizyta, eRecepta, ekonsultacja lub ekonsultacja z oceną wyników badań). Z kalendarza specjalisty – wybierz dogodny dla Ciebie termin konsultacji

tele porada lekarska

Dodaj zdjęcia/wyniki i opłać konsultację

Wypełnij formularz rejestracyjny. Jeśli wybrałeś konsultację z oceną wyników badań – dołącz je do formularza. Zapłać online klikając w link do płatności bankowych, który otrzymasz na podany przez Ciebie adres email.

tele porada lekarska

Rozmawiaj z lekarzem w wybranym terminie

Z wybranym lekarzem możesz porozmawiać poprzez połączenie wideo, czat lub telefonicznie. Lekarz w trakcie zdalnej konsultacji  może wystawić eReceptę i eZwolnienie lub eSkierowanie – jeśli takie będą wskazania lekarza, który przeprowadza z Tobą konsultację.

 • Wystarczy wybrać, zamówić i opłacić usługę konsultacji mailowej lub telefonicznej z opcją oceny nadesłanych wyników badań diagnostycznych lub skanów zdjęć zmiany chorobowej, która będzie przedmiotem zapytania.
 • Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego dołącz skan dokumentacji w formie jednego pliku. W przypadku kilku dokumentów – przed wysłaniem połącz dokumenty w jeden plik. Wszystkie Twoje dokumenty medyczne podlegają automatycznemu zaszyfrowaniu w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa znajdujących się tam danych. 

Cena zdalnej konsultacji uzależniona jest od zakresu konsultacji. Ceny i zakresy udzielanych konsultacji znajdziesz przy profilu każdego z naszych specjalistów. 

Możesz wysłać swoje zapytanie poprzez specjalny formularz, który zobaczysz dokonując rezerwacji wybranej konsultacji. Do wspomnianego formularza możesz dołączyć także plik z dokumentacją medyczną lub zdjęcie obrazujące zmianę chorobową, jeśli wybierzesz opcję konsultacji z oceną wyników nadesłanych badań. Wszystkie  wiadomości przesłane za pomocą specjalnego chronionego formularza podlegają pełnemu zaszyfrowaniu dla pełnego bezpieczeństwa zawartych w nich danych medycznych i osobowych.

Podczas dokonywania rezerwacji e-wizyty skorzystaj z kalendarza dostępnych terminów u danego specjalisty i wybierz z nich wygodną dla Ciebie datę i godzinę. Po opłaceniu rezerwacji wybrany przez Ciebie specjalista skontaktuje się z Tobą pod wskazanym przez Ciebie numerem telefonu. Jeśli zamówisz konsultację drogą emailową – otrzymasz odpowiedź na Twoje zapytanie na podany podczas rejestracji adres email.

Oczywiście. Wszystkie usługi specjalistycznej e-konsultacji okulistycznej można zamówić bezpośrednio na naszej infolinii  tel. 22 230 24 05

Zaopatrz się w proste w użyciu aparaty i testy do samokontroli zdrowia. Otrzymane wyniki możesz teraz wysłać zdalnie wprost do swojego lekarza. 

Uważaj na nadciśnienie

Dzięki inteligentnym ciśnieniomierzom wyniki badania możesz teraz wysłać bezpośrednio do naszego specjalisty.
z aplikacją

EKG w domu? Teraz to możliwe!

Optymalna kontrola ciśnienia krwi i rytmu serca za pomocą aplikacji i oprogramowania. Zaawansowane wykrywanie arytmii
z EKG