Ginekolog online. Specjalistyczna konsultacja ginekologiczna online

Dzięki usłudze medycznej ginekolog online możesz omówić wszelkie typowe problemy ginekologiczne,
uzyskać teleporadę dotycząca ciąży, antykoncepcji lub hormonalnej terapii zastępczej, otrzymać e-Zwolnienie lub receptę online.

 • O mnie

  Specjalista położnictwa i ginekologii. Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Wieloletni pracownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii Szpitala MSWiA, Szpitala Świętej Rodziny i Szpitala Praskiego w Warszawie. Aktywny uczestnik ogólnopolskich oraz międzynarodowych zjazdów i sympozjów naukowych.

 • Specjalizacje

  ginekologia
  położnictwo
  Dodatkowe obszary zainteresowań:
  - antykoncepcja hormonalna (w tym wkładki wewnątrzmaciczne), antykoncepcja awaryjna, nieinwazyjne badania prenatalne, diagnostyka i szczepienia HPV, patologia ciąży, USG ginekologiczne i położnicze, terapia okresu menopauzy, zaburzenia hormonalne.

 • Profilaktyka, diagnostyka i leczenie

  Ginekologia zachowawcza w pełnym zakresie tzn:
  - Infekcje narządu rodnego
  - Diagnostyka leczenie infekcji wywołanych przez HPV
  - Antykoncepcja hormonalna - dobór metody, wskazania
  - Hormonoterapia okresu menopauzy
  - Zaburzenia miesiączkowania
  - Nieprawidłowe krwawienia
  - Profilaktyka raka szyjki macicy- cytologia, nieprawidłowe wyniki cytologii , leczenie, diagnostyka
  - Zapalenie przydatków
  - Infekcje dróg moczowych
  - Wypadanie narządu rodnego

  Położnictwo
  - Prowadzenie ciąży
  - Patologia ciąży
  - Zwolnienia lekarskie

Rezerwację konsultacji możesz dokonać samodzielnie na tej stronie naciskając klawisz “Zarezerwuj e-wizytę”. Możesz również zamówić e-wizytę dzwoniąc na infolinię dla naszych pacjentów.

tele porada lekarska

Wybierz lekarza, rodzaj usługi i termin

Wybierz specjalistę z listy poniżej – klikając klawisz “Zamów”. Po otwarciu się okienka z profilem lekarza – wybierz typ zamawianej usługi (eWizyta, eRecepta, ekonsultacja lub ekonsultacja z oceną wyników badań). Z kalendarza specjalisty – wybierz dogodny dla Ciebie termin konsultacji

tele porada lekarska

Dodaj zdjęcia/wyniki i opłać konsultację

Wypełnij formularz rejestracyjny. Jeśli wybrałeś konsultację z oceną wyników badań – dołącz je do formularza. Zapłać online klikając w link do płatności bankowych, który otrzymasz na podany przez Ciebie adres email.

tele porada lekarska

Rozmawiaj z lekarzem w wybranym terminie

Z wybranym lekarzem możesz porozmawiać poprzez połączenie wideo, czat lub telefonicznie. Lekarz w trakcie zdalnej konsultacji  może wystawić eReceptę i eZwolnienie lub eSkierowanie – jeśli takie będą wskazania lekarza, który przeprowadza z Tobą konsultację.

Wyniki badań laboratoryjnych, diagnostycznych lub skany zdjęć można dołączyć podczas wypełniania formularza zamówienia e-konsultacji. 

Konsultacja ginekologiczna online na platformie telemedycznej telefondolekarza.pl może odbywać się w formie telekonsultacji (przez telefon) lub wideokonsultacji (Zoom, Skype). W  trakcie konsultacji ginekologicznej przez internet specjalista ginekolog udzieli Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, na podstawie szczegółowego wywiadu medycznego może przeprowadzić wstępną diagnostykę infekcji i problemów zdrowotnych obejmujących narządy rodne. 

Jakie korzyści daje usługa ginekolog online?

Wirtualna e-wizyta w gabinecie ginekologa, czyli tzw. telekonsultacja ginekologiczna online, jest niezwykle przydatną usługą w sytuacji, gdy pacjentka z różnych przyczyn chce lub musi pozostać w domu, ma problem z dotarciem do gabinetu stacjonarnego lub po prostu wówczas, gdy kobieta obserwuje u siebie niepokojące ją objawy i potrzebuje pilnej porady co do dalszego kierunku postepowania. 

Zdalna konsultacja ginekologiczna doskonale sprawdza się w przypadku kontynuacji dotychczasowego leczenia, np. przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej lub hormonalnej terapii zastępczej.

Dzięki telekonsultacji ginekologicznej Pacjentki mogą otrzymać receptę na tabletki antykoncepcyjne, oczywiście jeśli wcześniej wybrana forma antykoncepcji została im przepisana podczas tradycyjnej wizyty w gabinecie ginekologicznym.

Z teleporady ginekologa korzystają bardzo często również te pacjentki, które potrzebują e-recepty na stale przyjmowane przez nie leki.

Podczas telekonsultacji ginekologicznej możesz skonsultować wyniki przeprowadzonych badań diagnostycznych, omówić dalsze postępowanie, otrzymać e-skierowanie na dodatkowe badania uzupełniające lub badania laboratoryjne, których wykonanie zalecił ginekolog.

Także w przypadku planowania i prowadzenia ciąży – konsultacja ginekologiczna online to niezwykle przydatna usługa. W trakcie teleporady lekarz ginekolog będzie mógł wystawić także e‑Receptę, e-Zwolnienie lub e-Skierowanie.

ginekolog online, recepta online ginekolog, ginekolog przez internet

Teleporada u ginekologa online - kiedy powinnaś z niej skorzystać?

 • – kiedy pojawią się nietypowe objawy, które mogą świadczyć o schorzeniu ginekologicznym
 • – kiedy podejrzewasz u siebie infekcję intymną
 • – kiedy jesteś w ciąży i potrzebujesz konsultacji
 • – kiedy potrzebujesz recepty na stale przyjmowane leki lub preparaty antykoncepcyjne
 • – kiedy chcesz skonsultować wyniki badań
 • – kiedy chcesz zasięgnąć tzw. drugiej opinii specjalistycznej

Ciąża - konsultacja ginekologiczna bez wychodzenia z domu, bez tracenia czasu w kolejkach dzięki usłudze ginekolog online

W okresie ciąży szczególnie ważne jest dbanie o zdrowie i regularne kontrolowanie jego stanu. Wszelkie niepokojące objawy należy niezwłocznie skonsultować z ginekologiem. Trzeba pamiętać także o wykonywaniu zaleconych badań i przyjmowaniu leków, jeśli takie zostały przepisane przez lekarza. Dlatego właśnie dostęp do usługi ginekolog online jest szczególnie pomocny dla kobiet w ciąży, które w komfortowych domowych warunkach mogą zasięgnąć profesjonalnej teleporady ginekologicznej, otrzymać od ginekologa online odpowiedzi na nurtujące je pytania, skonsultować z nim wyniki badań lub otrzymać e-Receptę lub e-Zwolnienie – a to wszystko bez wychodzenia z domu.  A może dopiero  podejrzewasz, że jesteś w ciąży? Skorzystaj z wygodnej konsultacji specjalistycznej ginekolog online na platformie telemedycznej telefondolekarza.pl

Konsultacja ginekologiczna - co na pewno powinno Cię do niej skłonić?

Skorzystaj z konsultacji u ginekologa online lub udaj się na wizytę do gabinetu ginekologicznego, jeżeli zaobserwowałaś u siebie któryś z poniższych objawów:

 • – nieregularne cykle miesiączkowe
 • – bardzo bolesne miesiączki
 • – krwawienia z dróg rodnych pomiędzy miesiączkami lub w okresie menopauzy
 • – krwawienia podczas lub po stosunku
 • – plamienia
 • – bóle podbrzusza
 • – objawy ciąży
 • – problem z zajściem w ciążę
 • – upławy
 • – swędzenie i pieczenie pochwy
 • – zmiany w okolicy sromu i krocza

Psychoterapia online
psycholog online

Psychoterapia indywidualna

Stres, obniżony nastrój, przygnębienie, depresja, kryzys partnerski, ataki paniki, lęki, uzależnienie, zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, kłopoty w pracy, w domu, w relacjach

Pomoc psychologa przez internet (Skype, Zoom).
Certyfikowani psychoterapeuci online.

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?