Dermatolog online. Specjalistyczna konsultacja dermatologiczna

Dr Anna
Żbikowska-Kostrzewa

dermatolog, wenerolog
Rekomendacja:
5/5

Cennik

 • O mnie

  Specjalista dermatologii i wenerologii. Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista dermatolog- wenerolog. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Międzynarodowego Towarzystwa Dermatoskopii Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD)

 • Specjalizacje

  Konsultuje w zakresie dermatologii ogólnej, zabiegowej i estetycznej.
  Diagnostyka i leczenie chorób skóry, włosów i paznokci
  Diagnostyka i leczenie chorób przenoszonych drogą płciową.
  Konsultuję zarówno dorosłych, jak i dzieci.

 • Leczone choroby

  - badanie znamion i pieprzyków (diagnostyka i profilaktyka czerniaka)
  - nowoczesnych metod leczenia trądziku i zmian potrądzikowych
  - leczenia trądziku ludzi dorosłych
  - trądzik różowaty
  - atopowe zapalenie skóry
  - choroby włosów i paznokci
  - łuszczyca
  - grzybice
  - blizny
  - zmarszczki
  - znamiona barwnikowe
  - problemy starzejącej się skóry i jej rewitalizacji
  - zabiegi anty-aging: mezoterapia igłowa, wypełnianie fałdów, bruzd i zmarszczek
  - zabiegi wolumetryczne oraz z użyciem toksyny botulinowej (Botox, Azzalure)

Rezerwację konsultacji możesz dokonać samodzielnie na tej stronie naciskając klawisz “Zarezerwuj e-wizytę”. Możesz również zamówić e-wizytę dzwoniąc na infolinię dla naszych pacjentów.

Dermatolog online to medyczna konsultacja lekarza dermatologa, realizowana z pacjentem w formie wideoporady dermatologicznej. Jeśli preferujesz kontakt pisemny, możesz swoje pytanie do dermatologa wysłać także emailem, ale nie zapomnij dołączyć do zgłoszenia zdjęcia zmiany, o którą chcesz zapytać. Lekarz dermatolog przeanalizuje nadesłane przez Ciebie zdjęcia lub dodatkowe wyniki badań, udzieli wskazań co do dalszego postępowania, pielęgnacji i leczenia. Konsultacja dermatologiczna online - na Państwa pytania odpowiada polecany specjalista dermatolog

Wyniki badań laboratoryjnych lub skany zdjęć można dołączyć podczas wypełniania formularza zamówienia e-konsultacji. 

Jeśli konsultacja dotyczy zmiany skórnej, wysypki, rany itp. niezbędne jest dołączenie zdjęcia zmiany, o którą chcesz zapytać specjalistę. Zdjęcie można wykonać smartfonem i dołączyć podczas wypełniania formularza zamówienia e-konsultacji. 

W czym może Ci pomóc usługa dermatolog online?

Konsultacja dermatologiczna online ułatwia kontakt ze specjalistą dermatologiem bez wychodzenia z domu.
Dermatolog online udzieli Ci profesjonalnej porady dermatologicznej, wstępnie zdiagnozuje zmiany, które Cię niepokoją i wskaże zalecenia co do dalszego postępowania i leczenia.
Jeśli natomiast Twój problem dotyczy zmian estetycznych skóry, wynikających np. z naturalnego procesu starzenia się – dermatolog online podczas e-wizyty oceni w jakiej kondycji jest Twoja skóra i jakie zabiegi można zastosować w Twoim przypadku, by poprawić jej wygląd lub zlikwidować estetyczny problem, który się pojawił. Możesz skorzystać z usługi dermatolog online za pomocą komputera stacjonarnego, smartfona lub tabletu. W usłudze dermatolog online możesz rozmawiać ze specjalistą poprzez połączenie video lub telefonicznie.

Dermatolog online - jakie schorzenia można zdiagnozować podczas zdalnej konsultacji dermatologicznej?

Dzięki usłudze dermatolog online specjalista dermatolog może zdiagnozować, podjąć leczenie i je kontynuować u osób, które z różnych powodów nie mogą skorzystać z konsultacji w gabinecie dermatologicznym.
Typowe schorzenia, które dermatolog online może wstępnie zdiagnozować za pośrednictwem platformy telemedycznej, obejmują między innymi:

– wyprysk
– trądzik
– łuszczyca
– łojotokowe zapalenie skóry
– atopowe zapalenie skóry
– trądzik różowaty
– grzybice
Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto i przesłać zdjęcie swojego stanu skóry i umówić się na termin zdalnej konsultacji z dermatologiem.

Konsultacja dermatologiczna - konsultacja, która przynosi zawsze korzyści:

Po pierwsze usługa dermatolog online jest łatwa i szybka do skorzystania  – jedyne, co musi zrobić pacjent, to przesłać zdjęcia swojej zmiany skórnej i odpowiedzieć lekarzowi endokrynologowi na kilka ważnych medycznie pytań. Konsultacja dermatologiczna online obejmuje sprawdzenie nadesłanych obrazów, analizę Twoich odpowiedzi udzielanych podczas wnikliwego tzw. wywiadu medycznego, którego zadaniem jest ustalenie Twojego ogólnego stanu zdrowia i uzyskanie szczegółowych informacji dotyczących zmiany na skórze, która Cię niepokoi.

Po drugie konsultacja dermatologiczna online jest wygodna – eliminujesz czas oczekiwania na wizytę w stacjonarnym gabinecie dermatologicznym. Uzyskanie dostępu do usługi dermatolog online jest niezwykle szybkie, więc bez zbędnego oczekiwania możesz podzielić się z lekarzem dermatologiem swoimi obawami, uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Niektóre problemy ze skórą mogą być krępujące i bolesne, a czas oczekiwania na wizytę w przychodni długi – konsultacja dermatologiczna online rozwiązuje te problemy.

Dlaczego konsultacja dermatologiczna jest tak ważna?

Pamiętaj, że monitoring znamion i regularne wizyty u dermatologa pacjentów z tendencją do pieprzyków i znamion posłonecznych
jest podstawowym warunkiem profilaktyki nowotworów skórnych.
dermatolog online